Bolyai Matematika Csapatverseny 2020

November 13-án lezajlott az online Bolyai Matematika Csapatversenyek megyei fordulója, ahol az idén a 5-8. évfolyamosaink mérték össze tudásukat, együttműködő képességüket. A 6., 7., és a 8. osztályosaink csapata bejutott az első 10 helyezett közé!

7. helyezést ért el  a 6. osztály csapata (Váczi Lizett, Polgár Marcell, Puskás Csaba, Thoma Dániel

9. helyezést a 7. osztály csapata (Horváth-Dömöcsök Emma, Simányi Dóra, Varga Krisztián, Jablonkai Bendegúz)

A 8. osztályos csapatunk (Szabadkai Máté, Siklósi Máté, Éhn Dániel, Németh Hunor)  végül a 3. helyezést szerezte meg!!!

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Lendvayné Hromoda Ildikónak!

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny 2020

Az idei Kenguru Matematika Verseny szeptember 10-én került megszervezésre. Iskolánk résztvevő tanulói közül sokan nagyon szép eredményt értek el. Ők azok, akik az első 50 helyezés közé kerültek. Ez nagyon szép eredmény az évfolyamonkénti többszáz versenyző között. Gratulálunk nekik és nagyon büszkék vagyunk rájuk!😊

3. osztály:

Somogyi Bendegúz megyei 2., országos 10.hely!!!👍

Dobai Zsombor 25. hely

4. osztály:

Gutay Benedek 11. hely,

Gácsi-Kis Márk 39. hely

5. osztály:

Polgár Marcell 29. hely

Szabadkai Virág 40.hely

Novák Zsuzsanna 43. hely

6. osztály:

Varga Krisztián 35. hely

Harmatcsepp tanulmányi verseny

Lezárult a katolikus iskolák alsó tagozatos diákjainak szervezett országos tanulmányi
verseny, a Harmatcsepp. Sajnos az idei tanévben a döntő elmaradt. A rangsort a három
forduló és az elődöntő pontszámai alapján állították fel.
Nagy öröm és büszkeség, hogy iskolánk néhány tanulója szép eredményt ért el a versenyen, a legkiemelkedőbb két 3. osztályos Dobai Zsombor és Tihanyi Domonkos, akik az első tíz helyezett közé jutott. Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek Tóth Klára tanítónőnek!

Online Versmondó Verseny

Bár ebben az évben a költészet napi versmondásainkat csak online hallgathattuk és a legtöbb versmondó verseny is elmaradt, aki szeret és tud verset mondani és ezt másoknak is szereti megmutatni az megtalálta módját hogy most is megajándékozzon sokakat ezzel a tehetségével.

Iskolánk 1. osztályos tanulója Czepek Hanna a pécsi Csorba Győző Könyvtár, Körbirodalom Gyermekkönyvtára
által meghirdetett online versmondó versenyen arany minősítést kapott május 4-én. Gratulálunk neki és büszkék vagyunk rá!

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2020

Somogyi Bendegúz 3. osztályos tanulónk az országos döntőben a 32. helyezést érte el. Gratulálunk neki!

Simon Mátyás, 4.osztályos tanulónk 16. helyezést ért el a korosztályában a Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei fordulóján! Gratulálunk neki és felkészítő tanárának Benke Ildikónak!

Iskolánk legújabb 3. osztályos tanulója Bendegúz  a versenyen 5. helyezést ért el és ezzel az eredménnyel bejutott az országos döntőbe. Gratulálunk neki és sok sikert kívánunk neki a döntőhöz!

Iskolánk további versenyzői is  szép eredményeket értek el a versenyen. A legkiemelkedőbbek, akik az első 65 versenyző közé bejutottak a több mint 350 korcsoportonkénti versenyzőből. Gratulálunk nekik!

Mosolygó Miklós 6.o. 29. hely

Szabó Zsombor 2.o. 55. hely