2051 Biatorbágy, Szentháromság tér 6. | OM azonosító: 203398

Beiskolázási programunk

Iskolánkba a jelentkezés a "Jelentkezési lap" (Dokumentumtárból) kitöltésével és visszaküldésével történik, mely honlapunkról letölthető és irodánkból is elvihető.

Az 1. osztályba készülő gyerekek szüleinek minden év kora tavaszán tartunk szülői tájékoztatót, ahol megismerkedhetnek az iskola szellemiségével, értékrendjével, elvárásaival, követelményeivel.

A beiskolázási program keretében  (március és április hónapban) az iskolánk iránt komolyan érdeklődő családoknak több találkozási, ismerkedési lehetőséget biztosítunk az iskolával és a pedagógusokkal (nyílt nap, játékos kézműves délután, személyes beszélgetés)

Nyílt napon csak előzetes bejelentkezés alapján lehetséges a részvétel.

Felvételi eljárásunk több részből áll: jelentkezési lap leadása, részvétel a gyerekek számára rendezett játékos foglalkozáson  és "felvételi beszélgetés". A felvételi beszélgetésen szeretnénk megismerkedni a jelentkező kisgyerekkel és szüleivel. Ennek időpontjáról egyénileg küldünk értesítést.

A kitöltött jelentkezési lap leadása történhet  e-mailen (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.), személyesen az irodában vagy postán az iskola címére.

Az iskolánkba felvett tanulók szüleinek értesítést küldünk a beiratkozás időpontjáról és módjáról.

Beiskolázási programunk a 2021/22. tanévre járványügyi előírásoknak megfelelően változhat!  Kérjük kísérjék figyelemmel  honlapunkat, facebook oldalunkat, hogy időben értesüljenek az esetleges  változásokról!

Iskolabemutató előadás és ismerkedés az iskola pedagógusaival, a leendő 1.o. tanítóival:

2021. március 1.

Időpontváltozás!!!

A nagy érdeklődésre való tekintettel és a járványügyi  előírások betartása végett  két csoportban tudjuk megszervezni az iskolabemutató előadásunkat. Az előadások időpontjai:
1. 16.30 -17.30
2. 18-00-19.00
Minden regisztrált érdeklődőt értesítünk a megadott elérhetőségén  az  időpontjáról.
Köszönjük a megértést  és a rugalmasságot!

helyszín:  az iskola épületében a 4. osztály termében.

Regisztráció kötelező, amely az iskola e-mail címén (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) lehetséges. A levél tárgya: regisztráció iskolabemutató előadásra. Tartalma: XY szeretnék regisztrálni a március 1-jén tartandó iskolabemutató előadásra.
Regisztrálni február 26-ig lehet!

Jelentkezési lapok leadási határideje:
2021. március  19. (elektronikus levélben az iskola címére)

Ismerkedő beszélgetés a jelentkező gyerekekkel és szüleikkel, előre egyeztetett időpont szerint:
2021. március 22-29.
helyszín: iskola

2021 április 15-16.

Kérjük, hogy a beiratkozáshoz hozzák magukkal a gyermek:

• lakcímét igazoló kártyáját,
  • egészségbiztosítási (TAJ) kártyáját,