OM azonosító: 203398

+36-20/398-7711 | iroda@czuczoriskola.hu | gimi@czuczoriskola.hu

Csendes Csodák Versmondó Találkozó

Iskolánk tanulói már évek óta minden alkalommal szép számban vesznek részt ezen a színvonalas versmondó rendezvényen. Idén is sok verset szerető tanuló jelentkezett mindkét tagozatról és képviselték az iskolát. A legkisebbek megismerkedtek a versennyel és tapasztalatot gyűjtöttek, a nagyobbak már nagyon szép eredményekkel tértek haza. Az 5. osztályból Czepek Hanna és Tihanyi Sára megosztott első díjat nyertek. A 2. Szőlőtő osztályból Menyhárt Boglárka és Szilágyi Olívia szintén megosztott 1. helyet, Kalmár Gergő 2. helyezett, Mehringer Flóra 3. helyezett, Bognár Buda 4. helyezett , a 3. osztályból Tihanyi Cecília 1. hely, Joó Blanka 3. hely és Jalkóczi Laura 4. hely, a 4. osztályból Menyhárt Fanni a 3. helyezett, az 1.Búzaszál osztályból Barki Lilla 3. helyezett lett a korosztályukban. Mindenki nagyon szépen mondta versét és bizonyára szép élményekkel gazdagodott, apró csodákban volt része.

Kapcsolat

  • 2051 Biatorbágy, Szentháromság tér 6.
  • +36-20/398-7711
  • iroda@czuczoriskola.hu
  • gimi@czuczoriskola.hu
  • OM azonosító: 203398