OM azonosító: 203398

+36-20/398-7711 | iroda@czuczoriskola.hu | gimi@czuczoriskola.hu

Énekes Iskolások sportnapja Zsámbékon

Idén is a Szűz Mária tiszteletére elénekelt Laudessel kezdődött ez az ünnepi alkalom. Nagy öröm volt megtapasztalni, hogy megtöltöttük a templomot, zengett az énekes imádság. Holnapy Dénes Márton atya (premontrei szerzetes) köszöntője után átvonultunk a sportpályára, ahol elkezdődött a focibajnokság. Iskolánkat a Búzaszál, a Búzaszem, az 5. és a 6. osztály képviselte. Szoros mérkőzések után a budapesti Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium vihette haza a kupát. Ezalatt a többiek váltóversenyen mérték össze ügyességüket, gyorsaságukat, kitartásukat. Ebben a Búzaszem osztályosok csapata bizonyult a legjobbnak, így ők nyerték el a kupát. Ennek a napnak mindnyájan győztesei voltunk, hisz boldogan vettünk részt a különböző versenyszámokban. Lelkesen biztattuk egymást, csak úgy zengett a „hajrá Czuczor!”. Emlékezetes marad az Apukák mérkőzése is sokunknak. Külön köszönet illeti azt a sok családot, akik aktív jelenlétükkel is kifejezték az iskolánkhoz tartozás örömét. Hálásak vagyunk Szabó Ágnes tanítónak, aki szervezte, buzdította, összefogta az énekes osztályok tagjait. Énekes iskolás  osztályaink szombaton részt vettek a Zsámbéki Sportnapon. Iskolánkat sokan képviseltük, öröm volt látni teljes családokat is. A váltóversenyben a másodikosok megnyerték a kupát is! Köszönjük Szabó Áginak a szervezést és a buzdítást!

Kapcsolat

  • 2051 Biatorbágy, Szentháromság tér 6.
  • +36-20/398-7711
  • iroda@czuczoriskola.hu
  • gimi@czuczoriskola.hu
  • OM azonosító: 203398

 

 

© Copyright Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola