OM azonosító: 203398

+36-20/398-7711 | iroda@czuczoriskola.hu | gimi@czuczoriskola.hu

A mai napon iskolánk közössége adventi lelki nappal kezdte el ezt a reményteli várakozást, hogy majd mindannyiunk szívében megszülethessen a fény, Jézus személyében. A napot szentmisével indítottuk a biai templomban, ahol adventi énekek kíséretében meggyújtottuk az iskola adventi koszorúján az első gyertyát.
A lelki nap az osztályközösségekben folytatódott beszélgetésekkel, vendég előadók, lelki vezetők segítségével, játékkal és kézműveskedéssel. Minden osztály elkészítette a saját adventi koszorúját. Néhány idősebb osztályunk külső helyszínre utazott a lelki nap alkalmával, hogy közösen elcsendesedve készüljenek erre a időszakra.
Mint minden ünnepi időszakot az adventet is közösségben jó megélni. A szülőket is várjuk sok szeretettel adventi lelki estére. Mindenki számára lehetőség, hogy itt együtt az adventi koszorú körül elcsendesedjünk, hogy megerősödjünk hitünkben és kapcsolatainkban. Az ünnep elsősorban bennünk zajlik. Csak az a kérdés, hogy valóban szeretnénk-e rálépni arra az útra, amelyet az adventi időszak felajánl nekünk.
Kívánunk mindenkinek áldott, szép adventet!

Kapcsolat

  • 2051 Biatorbágy, Szentháromság tér 6.
  • +36-20/398-7711
  • iroda@czuczoriskola.hu
  • gimi@czuczoriskola.hu
  • OM azonosító: 203398