Június 18-á búcsút vettünk a 8. osztályosoktól. A ballagók reggel hálaadással kezdték a napot az iskola kápolnájában. Az utolsó közösségvezetői órájukat követően körbejárták az iskolát és minden közösségtől elbúcsúztak, illetve mindenki elbúcsúzott tőlük sok szép lelki és tárgyi ajándékkal.

