
Január 24-én lezajlott a központi írásbeli felvételi. A czuczorosok ismét jól teljesítettek. Óriási öröm az eredményekről beszámolni. Megnyugtató az a tény, hogy évről évre ilyen sikeresek a tanulóink a középiskolai felvételiken. Az elmúlt nyolc év kitartó közös munkája, odafigyelése ebben az évben is meghozta az egyéni és közösségi sikereket. Tanulóink az országos átlaghoz képest (53,21) 68,52 összesített átlagpontszámot értek el a matematika és magyar írásbeli felvételiken.

Kalmár Gergő 4.b Szőlőtő osztályos tanulónk a diákolimpián karate sportágban kata 3. helyezést, és kumite 2. helyezést ért el.Gratulálunk neki és további sok sikert kívánunk!
Október 10-én zajlott a Bolyai Matematika Csapatversenyek megyei fordulója, ahol az idén a 3-8. évfolyamosaink mérték össze tudásukat, együttműködő képességüket. Iskolánk több csapata is nagyon szép eredményt ért el. A legkiemelkedőbb helyen végzett a 3.b/Szőlőinda osztály csapata, akik a 7. helyet szerezték meg.