Iskolánk ünnepi megemlékező műsora a Völgyhíd TV jóvoltából megtekinthető a következő hivatkozáson:

Iskolánk ünnepi megemlékező műsora a Völgyhíd TV jóvoltából megtekinthető a következő hivatkozáson:
2018. telén 4. és 6. osztályosaink korcsolyázni járnak testnevelés óra keretében.
Február 14-én, hamvazószerdán iskolamisén vettünk részt.
Az idei farsangon, melyet február 8-án tartottunk az alsó tagozatosok számára, 1. osztályosaink kicsi állatokká változtak, s benépesítették a biai kerek erdőt, másodikosaink jóvoltából egy játékboltba csöppentünk, ahol a játékok záróra után megelevenedtek, harmadikosaink sütikoncertre hívtak meg minket, negyedikeseink pedig a téli olimpia megnyitó ünnepségére kalauzoltak el minket, ahol a különböző földrészek népeinek képviselői felvonultak.
A felsősök farsangján a gyerekek által készített film vetítése zajlott, valamint egy filmforgatáson vehettünk részt.
Sok-sok közös játékkal, vidámsággal telt a farsang idén is!
Diákjaink nagy örömmel és lelkesedéssel vettek részt 2017. december 7-én Törökbálinton a diákolimpia játékos sportvetélkedőjének körzeti döntőjében, ahol 7. helyezést értek el. Gratulálunk és köszönet felkészítő tanáruknak, Steiner Laurának!
Advent van. Elcsöndesedünk, várakozunk. Kire, mire várunk? A sötétségben világosságra, a Világ Világosságára, Jézusra. Ő akkor születik közénk fényt gyújtani a lelkünkben, amikor az esztendő legsötétebb napjait éljük: karácsony ünnepén. Adventi szokásaink az elcsendesedést segítik, hiszen ilyenkor szükségünk van lelkünk rendezésére, hogy majd szívünkbe fogadhassuk a megszülető Jézust. Advent kezdetén, december 4-én, hétfőn lelki napot tartottunk a gyerekeknek, amely szentmisével kezdődött és sor került az első adventi gyertyagyújtásra.