Idén az a megtiszteltetés érte iskolánkat, hogy mi adhattuk a városi megemlékezésen az ünnepi műsort. Iskolánk 45 tanulója a 4., 3., és 2. osztályból nagy lelkesedéssel készültek. A kitartó munka meghozta gyümölcsét, hiszen egy magas színvonalú, színes, és felemelő élményben volt része annak, aki velünk ünnepelt a Faluház nagytermében. Rengeteg elismerést és gratulációt kaptunk, melyet ezennel is nagyon köszönünk.
Az ünnepi műsor megtekinthető a következő linkre kattintva:

