Nagy örömünkre, Isten kegyelméből, intézményünk szeptembertől a székesfehérvári egyházmegye fenntartása alatt, egyházi iskolaként nyithatta meg a 8. tanévét.
A Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola tanévnyitó ünnepségét szeptember 1-jén, vasárnap 11.15 órától tartotta a Veni Sancte szentmise keretében, melyet Spányi Antal megyés püspök celebrált. A szentmise végén sor került az iskolazászló megáldására.

