Október 6-án szombaton énekes iskolás osztályaink Zsámbékon jártak a Zsámbéki Keresztelő Szent János énekes iskolás osztályok meghívására. A templomi közös Laudes eléneklése és a zsolozsma után egy kis közös sportos játékok következtek. A fiúknak focibajnokságot, a lányoknak floorball versenyt szerveztek. Első osztályosaink is remekül helyt álltak kis csapatukkal. Közben a vendéglátók egy kis szeretetvendégséget is tartottak ebéd időben. Volt zsíros kenyér szörppel, és finom házi sütemények. Majd folytatódtak a meccsek. Mindenki remekül érezte magát ezen a szép napsütéses őszi napon.

